Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor EACEA can be held responsible for them.

Witamy w naszym unikalnym i kompleksowym zestawie narzędzi, zaprojektowanym z myślą o etosie równości.

Rozumiemy, że pomimo znacznego postępu w sektorze pracy, zwłaszcza w branży budowlanej, utrzymują się znaczne różnice między płciami. Dlatego też nasz zestaw narzędzi ma na celu bezpośrednie wyeliminowanie tych dysproporcji. Nasz zestaw narzędzi, składający się z informacyjnych filmów, tekstu i grafiki, zapewnia edukatorom szkolenia zawodowego (VET) możliwość nawiązania kontaktu z kobietami w sektorze budowlanym. Umożliwia firmom z branży nie tylko poznanie potrzeby zmian, ale także motywuje je do podjęcia konkretnych działań.

Dla kogo więc jest ten zestaw narzędzi? Chociaż został on zaprojektowany przede wszystkim z myślą o dydaktykach kształcenia i szkolenia zawodowego oraz firmach z europejskiego sektora budowlanego, jego zakres jest znacznie szerszy. Stanowi cenny przewodnik dla organizacji z branży budowlanej i podmiotów zaangażowanych w procesy rekrutacyjne w tej branży. Co więcej, dla osób, które chcą promować równość w swoich organizacjach związanych z budownictwem, uzna to za przydatny punkt wyjścia.

Zestaw narzędzi koncentruje się przede wszystkim na dotarciu do nauczycieli kształcenia zawodowego i firm budowlanych w celu opracowania polityk i strategii równości na wszystkich poziomach pracy. Mając na uwadze szeroką publiczność, stara się inspirować do poprawy obecnego scenariusza i podnosić jakość szkoleń oferowanych kobietom w sektorze budowlanym. Dostarczając przystępne przewodniki i narzędzia, naszym celem jest wniesienie znaczącego wkładu w zapewnienie równości w branży budowlanej.

Weź udział w quizie

Dołącz do nas w tej podróży zmian. Docierajmy, uczmy i uczmy się razem, aby budować bardziej równą przyszłość w sektorze budowlanym…

SEKCJA 4 Dobre praktyki - Quiz/kwestionariusz online

© 2024 FEMCON. All rights reserved.
menuchevron-downarrow-right